Özel Tasarım Ahşap Merdiven Fiyatları

Özel Tasarım Ahşap Merdiven Fiyatları

Ahşap Merdiven ve küpeşte konusunda evinizin dekorasyonunda belirlediğiniz renk tonuna göre bizlerde basamaklarımız’da imalat yaparken o renkteki keresteyi kullanmaktayız.

Ahşap merdiven imalatı için piyasada satılan hazır sıkılmış masif panel kullanılmaz. Bu tür malzemeler zamanla çatlar ek yerlerinde çalışmalar olur ve dönerler. Hem de yapılan işi basit gösterir.

Şahin Mobilya olarak 1. sınıf fırınlanmış keresteler ile imalat yapılmaktadır. Böylelikle hem daha az ek yeri görülür,hem de uzun ömürlü bir merdiven ortaya çıkar.Böylelikle merdiveni bir kez yaptırdığınız için daha az canlı ağaç kesilmiş olur.

Güzel, kaliteli ve geniş bir eve sahip olmak, hemen her insanın hayalini süslemektedir. Bu hayali gerçekleştirebilmek için çalışan, çabalayan insanlar, kimi zaman bu isteklerini gerçekleştiremeyebilir. Bu durumun bu şekilde olmasının pek çok farklı sebebi vardır. Doğru yerde, doğru kararları vermek, insanların hayallerini gerçekleştirmelerine büyük yararlar sağlayacaktır.

Yapı konusunda, insanların ne istediklerini bilmeleri çok önemlidir. Ancak bu da tek başına yeterli olmaz. İstediğini elde etmenin en güzel yolu, alternatifleri bilmek ve en uygun çözümü seçebilmekten geçmektedir. Bu noktada karşımıza yapı malzemeleri çıkmaktadır. Yapı malzemeleri çok çeşitlidir. Bu çeşitlilik daha çok teknolojik gelişmeleri takip eder.

Her Model İçin Özel Merdiven Fiyatları

Merdivenlerin değişik modelleri ve renklerini bulmak mümkündür. Kişi isteğine bağlı olarak bulunabilen ya da yaptırılabilen modeller içerisinden istenilen model kolaylıkla yakalanabilir. Ahşaptan, camdan ya da paslanmayan ürünlerden uygun bir harmanlama ile oluşturulan basamaklar oldukça estetiktir. Merdiven fiyatları ise kullanılan ürün ve miktara göre değişim göstermektedir.

Merdiven Fiyatları ve Çeşitleri

Merdiven çeşitleri ile her yerde karşılaşmak mümkündür. Alışveriş merkezleri, apartmanlar, evler, işyerleri, havaalanları ve daha birçok yerde kullanılan merdivenler değişik tasarımlara sahip hale gelmiş durumdadır. Ahşaptan yapılabilen merdivenler aynı zamanda modüler, konsol, limon kirişli, cam basamaklı, döner, katlanır çatı ve daha birçok çeşide sahiptir. Kullanım alanları ise kişi isteğine bağlı bir durumdur. Tasarımları da daha çok bina yapısına bakılarak yapılan durumdur. Sonuç olarak da merdiven fiyatları da buna göre değişim göstermektedir. Bütçe doğrultusunda bir ürün seçimi yapmak oldukça kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir