Ahşap Merdiven İmalatı ve Boyama

Ahşap Merdiven İmalatı

Sağlığınıza gelince hepimiz biliriz ki ahşap hijyen açısından mükemmel bir malzemedir.  Doğal bir yapısı olduğundan evinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. . Çocuklarımız  bizim en değerli varlıklarımız. Onların sağlığı çok önemli. Biliyoruz ki çocuklar merdivene tırmanmayı çok severler tabi ki bir ebeveyn yardımıyla . Kir tutmaz, mikrop barındırmaz bu nedenle ahşap çocuklarımız için en ideal üründür.

Ahşap merdivenlerin ömrü uzundur.  Yeter ki uygun bir temizlik yapılsın bu onun sağlığı açısından da çok önemlidir. Olası bir depremde bile sizin güvenliğiniz açısından mükemmel bir doğal üründür. Düşünsenize bir ağaç nasıl bir doğal afete dayanabiliyor, ahşapta böyle bir şey dir. Sizi kolay kolay yarı yolda bırakmaz. En küçük bir zedelenmede bile kolayca tamir edilir. O diğer ürünler gibi sizin bütçenize zarar vermez. Hani evinizde ahşap merdiven dedik ya sadece iç mekanda değil dış mekanda da çok kullanışlıdır. Şahin Mobilya Dekorasyon olarak Ankara Siteler’de ahşap merdiven imalatı yapmaktayız. Bizle iletişime geçmeden karar vermeyin.

One thought on “Ahşap Merdiven İmalatı ve Boyama

 • 28 Mart 2021 tarihinde, saat 23:36
  Permalink

  Hayirli aksamlar benim evin merdivenleri beton ben yukaridan asagiya ahsap merdiven yapmak istiyorum betonun üstüne,29 basamak uzunluk 106cm derinlik 29cm.
  Karsi alni uzunluk 106cm yükseklik 17cm dir ve zemin alan icin de 11 metrekare venil lazim ve bu merdivenlerin kenari lazim bize bir fiat verebilirmisiniz birde ne renkleri olabilir.

  Selam ve dua ile.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir