Ankara ahşap merdiven firmaları

Dubleks evlerin vazgeçilmezi olan ahşap merdivenler bir çok farklı seçenek model ve renk ile darıcadan atölyemizde üretilerek Türkiye’nin her noktasına satış, kurulum ve montajı yapılmaktadır. Çeşitli ağaçlardan elde edilen merdivenler isteğe özel olarak tasarlanmaktadır. Hiçbir kötü koku ve etkisi olmayan bu ürünler sağlıklı ve bir o kadarda uzun ömürlüdür.

Ahşap merdiven imalatı, ahşap merdiven modelleri, ahşap merdiven korkulukları, villa ve dubleks daire merdiven modelleri hakkında her türlü bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Ahşap merdiven fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ankara ahşap merdiven firmaları arasında kalite ve hizmet anlayışıyla öne çıkan firmamız, Modüler merdivenler, omurgalı merdivenler, ahşap taşıyıcılı merdivenler, beton üstü merdivenler ve ahşap merdiven korkulukları konusunda en uygun çözümleri sizlerin istekleriniz doğrultusunda üretmektedir.

Ahşap Taşıyıcılı Merdiven Sistemlerimiz, tamamen masif olarak uygulanmaktadır.
Rıhtlı veya rıhtsız olarak imal edilebilmektedir. Basamak kalınlığı rıhtlı modellerde 30mm, rıhtsız modellerde 40 mm olarak uygulanmaktadır. Korkuluklar, basamaklarla aynı cins ağaçtan tamamen masif olarak imal edilmektedir.
Ahşap merdiven modelleri arasında, estetik ve sağlamlık açısından üst düzeyde verim alınması tercih sebebidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir