Ahşap Basamak İmalatı

Ahşap Basamak İmalatı

Çatı merdivenine mi ihtiyacınız var, bunun için bir araştırma yapmanız gerekmektedir çünkü bu merdivenler güvenirliliği çok önemlidir. Bu merdivenlerin ergonomik olması gerekiyor, malum çatı katına bir şeyler koymanız gerekiyor ve bunu rahatlıkla yukarı taşımanız gerekiyor. Bu yüzden çatı merdivenlerinin basamakları da çok önem taşıyor.

Ahşap korkuluklar bir çok ağaç çeşitleriyle ve bir çok renklerde yapılabilmektedir. Ahşap korkuluklar dayanıklı, sağlam, hijyenik ve sağlıklıdır. Ahşabın bu kadar özelliğinin olması nedeni ile modern mimarinin artık ilk tercihleri arasında gelmektedir. Bunların dışında ahşap bilinen aksine diğer yapı malzemelerine göre daha ekonomiktir. Ahşap korkuluklar uzun yıllar kullanımdan sonra tamir gerektirebilir, tamir yapımı diğer malzemelere göre daha kolaydır. Temizlik konusuna gelince, sadece nemli bir bezle silebilirsiniz. Fazla kimyasallar kullanmadan temizlik yaparsanız, ahşap merdiven ve korkuluklarınızı yıpratmadan ve deforme oluşmadan uzun yıllar kullanabilme imkânına sahip olabilirsiniz.

Ahşap korkuluklarınızı dilediğiniz modellerde yaptırabilirsiniz. Ahşap her tarz mekâna uyum sağlamaktadır; vintage, klasik, modern, country.

Korkuluklar sadece güvenlik amacıyla değil merdiveninizi tamamlayarak hoş bir görünüm sağlanmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir